Planning a vacation and looking for a rented villa? CONTACT US!

Plačiau apie mūsų vilą

Vila Islandija jus kviečia smagiai atšvęsti gimtadienius, krikštynas, vestuves ir kitas jums svarbias šventes. Viloje įrengta pokylių salė, kurioje talpiname iki 90 žmonių. Tai dviejų aukštų erdvus pastatas, su išskirtiniu interjeru ir įspudingais Islandijos vaizdais tapytais ant sienų. Natūralios ir pastelinės gamtos spalvos teikia vidinę ramybę ir jaukumą Pro langą matyti tekanti Pateklos upė ir nuostabūs gamtos vaizdai. Iš pobūvių salės išėjimas veda į didelę lauko terasą, kurioje smagu tiek ramiai atsipūsti ir pasidžiaugti gamta, tiek smagioje kompanijoje linksmai drauge praleisti laiką. Antrame aukšte galėsite ramiai atsipūsti po audringos šventės. Jūsų laukia ramuma dvelkiantys miegamieji kambariai. Yra atskirai įrengtas liukso kambarys jauniesiems, kuris skleidžia meile ir romantika.

 

 

 

Pirtis ir kubilas

Jūsų šventei pagyvinti siūlome lauko pirtelę, joje gerai išsikaitinti ir išsiperti vantomis, o po šių ritualų šokti nuo lieptelio tiesiai į Pateklos upę atsigaivinti. Taipogi atpalaiduoti kūną kviečiame burbuliniame kubile, jame patirti tikrą vandens terapiją.

 

 

 

Lauko pavėsinė

Visai šalia pirtelės jūsų apsilankymo laukia erdvi, uždara, didžiuliais langais įkurta lauko pavėsinė. Ji išsiskiria savo interjero detalėmis: ten galite išvysti iš banginio kaulų rankų darbo pagamintus ypač įspūdingus šviestuvus, įvairių laivo detalių, tokių kaip laivo širdį varpą, kuriuo galėsite pabandyti paskambinti ir daug įvairių nematytų detalių. Pavėsinėje galėsite naudotis stacionaria didele šašlikine.

Contact us

Phone number

+370 679 67463;